Szybki konktakt: +48 694 903 033
Home Home > Inwestycje > Topografów

Topografów

Lokalizacja
Zobacz na mapie

Informacje podstawowe:

01 02 03 04 05

Inwestycja na ul. Topografów to małe, kameralne osiedle z 20 mieszkaniami w dwulokalowych budynkach. Miejsce to jest idealne dla osób ,które szukają mieszkania, ale nie chcą mieszkać w dużych blokowiskach, cenią sobie spokój i dobre relacje z niewielką ilością sąsiadów.

Spokojna, niska zabudowa jednorodzinna wokół nadaje osiedlu rodzinny, przyjazny charakter, który staraliśmy się podtrzymać dostosowując wygląd architektoniczny budynków do okolicznych domów. Solidne wykonanie i materiały użyte przy budowie i wykończeniu budynków gwarantują mieszkańcom komfort.

 

Mieszkania zaprojektowane są tak, by w każdym była południowa elewacja gwarantująca odpowiednio dobre nasłonecznienie. Każde mieszkanie ma osobne wejście, mieszkania na parterze mają wejście bezpośrednio z poziomu terenu, natomiast mieszkania na piętrze mają osobną,tylko do użytku właścicieli klatkę schodową .Wszystkie mieszkania na parterze mają ogródki. Dużą zaletą mieszkań jest ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, co oprócz walorów estetycznych (brak kaloryferów), daje wymierne korzyści w postaci niższych rachunków za ogrzewanie.

 

Osiedle jest podzielone na dwa etapy:TOP 1 to 8 dużych, wygodnych, z bardzo dobrze zaprojektowanym rozkładem pomieszczeń mieszkań o metrażu 87,59 m2 na parterze z dużymi ogródkami 2,30 a i 106,88 m2 na piętrze z osobnym wejściem.

Każde mieszkanie posiada instalację do zamontowania kominka w salonie oraz ma zrobione rozprowadzenie ciepła z kominka do wszystkich pomieszczeń.

TOP 2 to 6 funkcjonalnych trzypokojowych mieszkań na parterze z ogródkami i 6 trzypokojowych mieszkań na piętrze z ciekawie zaprojektowaną przestrzenią dzienną i dodatkowym dużym 15 m2 nie liczonym do metrażu pokojem na poddaszu

Umebluj swój przyszły dom przy pomocy intuicyjnego Wirtualnego DomuW aplikacji znajduje się obszerna bbiblioteka eleentów zabudowy, które można umieszczać w projektowanych pomieszczeniach, oglądając efekty zarówno w 2D (plan), jak i w 3D.

 

W celu przejścia do aplikacji proszę kliknąć jeden z prezentowanych po prawej stronie rzutów mieszkań.

Wirtualne mieszkanie

Wirtualne mieszkanie