Szybki konktakt: +48 694 903 033
Home Home > Inwestycje >Taklińskiego

Taklińskiego

Lokalizacja
Zobacz na mapie

Informacje podstawowe:

01 02 03 03 03

Inwestycja na ul. Taklińskiego to kameralne osiedle usytuowane na rozległym zielonym wzniesieniu z 14 mieszkaniami w dwulokalowych budynkach, wszystkie z osobnymi wejściami oraz jednym wolnostojącym domem jednorodzinnym.

Nasze osiedle oferuje mieszkania o szerokim wachlarzu różnorodnych metraży. W ofercie znajdują się mieszkania liczące od 50 do 92 m2.

 

Wszystkie mieszkania położone na parterze posiadają ogródki a klienci decydujący się na zakup mieszkania na piętrze będą mieli możliwość dokupienia ogródków w atrakcyjnej cenie. Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze w kilku budynkach jest niestandardowo zaprojektowany salon z otwartą przestrzenią
i antresolą.

 

Różnorodne rozkłady przestrzenne i dobrze doświetlone wnętrza pozwolą wybrać lokal odpowiadający różnego rodzaju potrzebom. Warto dodać, że bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, sklep i przedszkole. Miejsce to jest idealne dla osób, które szukają mieszkania, ale nie chcą mieszkać w dużych blokowiskach, cenią sobie ciszę i spokój. Spokojna, niska zabudowa jednorodzinna wokół nadaje osiedlu rodzinny, przyjazny charakter.

 

Solidne wykonanie i materiały użyte przy budowie
i wykończeniu budynków gwarantują mieszkańcom komfort. Mieszkania usytuowane są na południowy - zachód co gwarantuje odpowiednio dobre nasłonecznienie. Każde mieszkanie ma osobne wejście, mieszkania na parterze mają wejście bezpośrednio z poziomu terenu, natomiast mieszkania na piętrze mają osobną, tylko do użytku właścicieli klatkę schodową.

 

Dużą zaletą mieszkań jest ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, co oprócz walorów estetycznych (brak kaloryferów), daje wymierne korzyści w postaci niższych rachunków za ogrzewanie.

 

Osiedle posiada 14 mieszkań i jeden dom wolnostojący:Siedem funkcjonalnych trzypokojowych mieszkań znajduje się na parterze, do mieszkań przynależą ogródki o pow. od około 50m2 do 160m2.

Siedem funkcjonalnych trzypokojowych
i czteropokojowych mieszkań
znajduje się na piętrze. Każde posiada osobne wejście. Mieszkania czteropokojowe w budynkach A,B,C,D mają ciekawie zaprojektowaną przestrzeń dzienną i dużą ok.. 30m2 antresolę na poddaszu.

 

Do wszystkich mieszkań górnych istnieje możliwość dokupienia działki

Dom wolnostojący o powierzchni łącznej 94m2 oraz pięknej, dużej działce ok. 370 m2.