Szybki konktakt: +48 694 903 033
Home Home > Inwestycje > Topografów

Dębskiego

Lokalizacja
Zobacz na mapie

Informacje podstawowe:

01 02 0305

Inwestycja na ul. Dębskiego to małe, kameralne osiedle z 16 mieszkaniami w dwulokalowych budynkach. Miejsce to jest idealne dla osób, które szukają mieszkania, ale nie chcą mieszkać w dużych blokowiskach, cenią sobie spokój i dobre relacje z niewielką ilością sąsiadów.

Spokojna, niska zabudowa jednorodzinna wokół nadaje osiedlu rodzinny, przyjazny charakter. Solidne wykonanie i materiały użyte przy budowie i wykończeniu budynków gwarantują mieszkańcom komfort.

 

Mieszkania usytuowane są na południowy - zachód co gwarantuje odpowiednio dobre nasłonecznienie. Każde mieszkanie ma osobne wejście, mieszkania na parterze mają wejście bezpośrednio z poziomu terenu, natomiast mieszkania na piętrze mają osobną, tylko do użytku właścicieli klatkę schodową. Dużą zaletą mieszkań jest ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, co oprócz walorów estetycznych (brak kaloryferów), daje wymierne korzyści w postaci niższych rachunków za ogrzewanie.

 

Osiedle posiada 16 mieszań:Osiem funkcjonalnych trzypokojowych mieszkań znajduje się na parterze, do mieszkań przynależą ogródki o pow. około 52m2 lub 78m2.

Osiem funkcjonalnych trzypokojowych mieszkań znajduje się na piętrze z osobnym wejściem z ciekawie zaprojektowaną przestrzenią dzienną i dodatkową dużą ok. 15m2 nie wliczoną do metrażu antresolą na poddaszu.

Umebluj swój przyszły dom przy pomocy intuicyjnego Wirtualnego DomuW aplikacji znajduje się obszerna bbiblioteka eleentów zabudowy, które można umieszczać w projektowanych pomieszczeniach, oglądając efekty zarówno w 2D (plan), jak i w 3D.

 

W celu przejścia do aplikacji proszę kliknąć jeden z prezentowanych po prawej stronie rzutów mieszkań.

Wirtualne mieszkanie

Wirtualne mieszkanie