Szybki konktakt: +48 694 903 033
Home Home > Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji


Osiedle na ul. Dębskiego zostało stworzone z myślą o ludziach aktywnych, rodzinach z małymi dziećmi i tych wszystkich, którzy szukają spokojnego miejsca do zamieszkania z dostępem do zielonych rejonów Krakowa, a jednocześnie pragną aktywnie uczestniczyć w życiu dużego miasta co zapewnia im łatwy dojazd do obwodnicy. Obwodnica poza możliwością łatwego przemieszczania się samochodem w dowolną część miasta pozwala na szybkie wyjazdy weekendowe w kierunku południowym - Zakopane, wschodnim - Rzeszów, Tarnów, Północnych - Kielce, Warszawa oraz zachodnim - Katowice bez konieczności stania w korkach. W odległości kilkuset metrów od osiedla planowany jest przystanek kolejki aglomeracyjnej, dzięki której będzie można szybko i bez korków dotrzeć w każdy rejon Krakowa.

Zaledwie w kilka minut jazdy samochodem dotrzemy do centrum handlowego skupiającego sklepy wielu branż m.in. parku handlowego Zakopianka z hipermarketem Carrefour,  Solvay Parku, Makro Cash, Castoramy, Merkury Market, sklepów Decathlon, Agata Meble, Maxfliz, Querrcus, Excellent, kilku sklepów ze sprzętem sportowym i wielu innych cały czas powstających  w okolicach ul. Zakopiańskiej.

 

Miłośnicy czynnego uprawiania sportów w okresie jesienno-zimowym mogą korzystać z bogatej oferty obiektów sportowych: klubu Platinum (w Solvay Park), Crossfitu w Solvay Parku, gry w squasha w klubie Racquet Squash przy centrum handlowym Zakopianka . Na kinomanów czeka oferta w kinie Cinema City przy ulicy Zakopiańskiej i nieco dalej w  kinie w centrum handlowym Bonarka. Na najmłodszych mieszkańców  czekają trzy przedszkola: artystyczne Panda (1500m), Smerfy (1300 km) i Tuptusiowo, oraz dwóch szkół  podstawowych w najbliższej okolicy.


W odległości ok. 300 m znajduje się centrum gimnastyczne dla dzieci (The Little Gym Kraków). Poblisko ogrodzony Orlik na ul. Petrażyckiego z boiskiem do kosza i siatkówki a także placem zabaw to doskonała alternatywa do rodzinnego spędzania czasu.

 

W odległości 300 m od osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej i sklep Żabka, a  na pobliskim osiedlu Trzy Ogrody powstają nowe placówki usługowe. Szybki i smaczny obiad możemy zjeść  w restauracji Szara Gęś na ul.Petrażyckiego zaledwie 1000m od osiedla.