Szybki konktakt: +48 694 903 033
Home Home > Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji


Osiedle na ul. Topografów zostało stworzone z myślą o ludziach aktywnych, rodzinach z małymi dziećmi i tych wszystkich, którzy szukają spokojnego miejsca wśród zielonych rejonów Krakowa do odpoczynku, a jednocześnie pragną aktywnie uczestniczyć w życiu dużego miasta co zapewnia im łatwy dojazd do obwodnicy.


Osiedle TOP 1 i TOP 2 to doskonałe miejsce do tego, żeby aktywnie spędzać czas. W otoczeniu osiedla znajduje się wiele niezabudowanych terenów, łąk i spokojnych uliczek, gdzie można spędzać czas wolny jeżdżąc na rowerze, biegając, czy po prostu spacerując wśród otaczającej ten rejon zieleni. Mieszkając tutaj  nie dokucza nam ani hałas, ani zanieczyszczenia towarzyszące inwestycjom zlokalizowanym w centrum miasta.


Dogodny i szybki dojazd do południowej obwodnicy Krakowa daje możliwość łatwego przemieszczania się samochodem w dowolną część miasta, jak również w kierunku południowym-Zakopane, wschodnim-Rzeszów, Tarnów, północnym-Kielce, Warszawa oraz zachodnim-Katowice bez konieczności stania w korkach.


Zaledwie w kilka minut jazdy samochodem dotrzemy do centrum handlowego skupiającego sklepy wielu branż m.in. parku handlowego Zakopianka z hipermarketem Carrefour,  Solvay Parku, Makro Cash, Castoramy, Merkury Market, sklepów Decathlon, Agata Meble, Maxfliz, Querrcus, Excellent, kilku sklepów ze sprzętem sportowym i wielu innych cały czas powstających  w okolicach ul. Zakopiańskiej. Miłośnicy czynnego uprawiania sportów w okresie jesienno zimowym mogą korzystać z bogatej oferty obiektów sportowych: dwóch klubów Platinum (w Solvay Park i koło Castoramy), Crossfitu w Solvay Parku, gry w squasha w klubie Racquet Squash przy centrum handlowym Zakopianka . Na kinomanów czeka oferta w kinie Cinema City przy ulicy Zakopiańskiej i nieco dalej w  kinie w centrum handlowym Bonarka. Na najmłodszych mieszkańców  czekają trzy przedszkola: artystyczne Panda (300m), Smerfy (400 km) i nowo otwarte Tuptusiowo oraz dwie szkoły  podstawowe w najbliższej okolicy.


W odległości 100 m od osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej i sklep Żabka, a  szybki i smaczny obiad możemy zjeść  w restauracji Szara Gęś na ul.Petrażyckiego zaledwie 500m od osiedla.

 

Topografów mapka