Szybki konktakt: +48 694 903 033
Home Home > Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji


Osiedle na ul. Taklińskiego w Krakowie zostało stworzone z myślą o ludziach aktywnych, rodzinach z małymi dziećmi i tych wszystkich, którzy szukają spokojnego miejsca do zamieszkania z dostępem do zielonych rejonów Krakowa, a jednocześnie pragną aktywnie uczestniczyć w życiu dużego miasta co zapewnia im łatwy dojazd do obwodnicy. Obwodnica poza możliwością łatwego przemieszczania się samochodem w dowolną część miasta pozwala na szybkie wyjazdy weekendowe w kierunku południowym - Zakopane, wschodnim - Rzeszów, Tarnów, Północnych - Kielce, Warszawa oraz zachodnim - Katowice bez konieczności stania w korkach. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej i przedszkole, natomiast w odległości ok. 200m jest przystanek kolejki aglomeracyjnej, dzięki której będzie można szybko i bez korków dotrzeć w każdy rejon Krakowa.

Zaledwie w kilka minut jazdy samochodem (ok. 3km) dotrzemy do centrum handlowego skupiającego sklepy wielu branż m.in. parku handlowego Zakopianka z hipermarketem Carrefour, Solvay Parku, Makro Cash, Castoramy, Merkury Market, sklepów Decathlon, Agata Meble, Maxfliz, Querrcus, Excellent, kilku sklepów ze sprzętem sportowym i wielu innych cały czas powstających w okolicach ul. Zakopiańskiej.

 

Miłośnicy czynnego uprawiania sportów mogą korzystać z bogatej oferty obiektów sportowych: klubu Platinum (w Solvay Park), klubu My Fitness Place, Crossfitu 72D, gry w squasha w klubie Racquet Squash przy centrum handlowym Zakopianka . Na kinomanów czeka oferta w kinie Cinema City przy ulicy Zakopiańskiej i nieco dalej w kinie w centrum handlowym Bonarka. Na najmłodszych mieszkańców czekają trzy przedszkola: artystyczne Panda (1000m), Smerfy (900m) i Tuptusiowo (100m), oraz dwóch szkół podstawowych w najbliższej okolicy.

 

W odległości ok. 500 m znajduje się centrum gimnastyczne dla dzieci (The Little Gym Kraków). Tuż obok (ok. 200m) ogrodzony Orlik na ul. Petrażyckiego z boiskiem do kosza i siatkówki a także placem zabaw, to doskonała alternatywa do rodzinnego spędzania czasu.

 

Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej i sklep Żabka, a na pobliskim osiedlu Trzy Ogrody powstają nowe placówki usługowe. Szybki i smaczny obiad możemy zjeść w restauracji Szara Gęś na ul.Petrażyckiego zaledwie 600m od osiedla.